Morski zrak, petje škržatov, prijatelji, sonce in slana voda na obrazu. Kaj več si še lahko želimo? To je idealen zaključek šolskega leta.

Vso leto smo se pridno učili, sedaj pa zasluženo uživamo v šoli v naravi.

Ker smo ponoči pridno spali, smo se zjutraj zbudili polni energije in pripravljeni na nove izzive.

Dan smo pričeli s pospravljanjem sob, saj so naši tajni agenti izvedeli, da je nagrada za najbolj pospravljeno sobo pica velikanka. Za to se pa že splača potruditi

Seveda je bil velik del dneva posvečen tudi plavanju, igri in potapljanju. Otroška igrivost pa je dosegla svoj vrhunec še pri vožnji s supoma, ki sta nam jih prijazno posodila učenec Matija in učiteljica Maja. Najlepša hvala!

Po večerji smo odšli na pohod in si ogledali edino slovensko školjčno sipino.

Za popoln zaključek dneva pa je bil na sporedu še večerni skok v vodo.

Že res, da pokamo od energije, vendar zvečer vseeno z užitkom položimo glavo na mehko blazino in zaspimo z mislimi pri jutrišnjemu dnevu.