Spoštovani starši!

Pri vodenju evidenc o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli uporabljamo program Lo.Polis. Sestavni del programa je tudi portal za starše, do njega dostopate preko spletne strani lopolis.si. Tako imate starši sedaj vse informacije zbrane na enem mestu.

V kolikor gesla za portal še nimate, nam sporočite na e-naslov urska.prevalnik@os-sentjanz.si, da vam ga pripravimo in pošljemo po e-pošti.

Če ste starši geslo pozabili, si ga lahko na portalu lopolis.si ponastavite.

NAVODILO ZA PONASTAVITEV POZABLJENEGA GESLA

Če ste pozabili geslo za dostop do portala Lo.Polis, kliknite na gumb Ste pozabili geslo na portalu (zeleni gumb pod prijavnim oknom). Odpre se nova stran, kamor vpišete svoj mail, na katerega boste prejeli navodila za ponastavitev gesla. Pazite, da 2-krat vpišete enako geslo.

-     uporabniki e-pošte Gmail bodite pozorni, ker lahko sporočilo prispe v mapo (zavihek) Promocije.

Če na ta način gesla ne uspete ponastaviti, se obrnite na šolo, da geslo ponovno kreiramo in pošljemo.

Vsi starši, ki imate uporabniško ime in geslo, lahko na portalu Lo.Polis koristite brezplačen dostop do vsebin – Lo.Polis START paket.

Vsebine v brezplačnem dostopu (START paketu):

• pregled urnika, dogodkov in nadomeščanj,
  • pregled sporočil in komunikacija z razrednikom in šolo,
  • prijava in odjava prehrane (še ni omogočeno),
  • prijava na jutranje varstvo, podaljšano bivanje, interesne dejavnosti,
  • prijava na obvezne in neobvezne izbirne predmete.

Po želji se lahko starši na portalu naročite na plačljiv dostop do vsebin – Lo.Polis PRO paket. Lo.Polis PRO paket je potrebno naročiti vsako leto na novo. Cena dostopa do PRO paketa  je za enega otroka 26 € oz. 42 € za dva ali več otrok.

V plačljivem dostopu (PRO paketu) so vse vsebine iz START paketa in dodatno še:

• redovalnica s številčnimi ali opisnimi ocenami,
  • napovedana ocenjevanja znanja,
  • koledar šolskih obveznosti prikazan za dan, teden ali mesec,
  • obveščanje o ocenah na mail ali sms.

Več informacij najdete v priloženih dokumentih in na portalu.

Informacije o varstvu podatkov za šole in starše

Pogosta vprašanja in odgovori